The Monster Who Watch Us

23. května 2016 v 10:16 | Nightmare |  Creepypasta

Journal Entry #1 (4.6., 1949)

Tento spis je o mých experimentech obnovy organismu, již jsem experimentoval se psi a zvířaty, ale kdo by pomyslel, že autojector by mohl pracovat stejně dobře na lidech, jako na zvířatech? Ale odkud se vezme ten pes? Jen čas ukáže, kdy provedu tento experiment.


Journal Entry #2 (6.6., 1949)

Zápis #2.0 mé hypotézy byl nakonec správný! Autojector opravdu pracoval! Všechny zkušební předměty (zejména mrtví lidé) se vrátili k životu, všiml jsem si, že mnoho z testovacích subjektů má špatné pohybové dovednosti a moje diagnóza říká, že trpí mentální retardací, ale jinak jsou v pořádku a jsou zdraví. V současné době je jim jako strava podávána zelenina, protože nevím, co bych dělal v případě, kdyby špatně reagovali na maso. Je možné, že by se naučili být jako ostatní normální lidé, ale ne teď, zatím sbohem.


Audio Recording #1 (16.6., 1949)

(Zvukový signál) Testované předměty se zdají být stále chytřejšími. Minulý týden jsme se pokoušeli mluvit s jedním ze subjektů, ale odpověděl pouze mručením a hlasitým křikem, a tak jsme odtamtud raději rychle vypadli! Dnes jsme se rozhodli otevřít jednu z cel a pokusili se zjistit, jestli tento subjekt reaguje odlišně na přítomnost... OTEVŘELI JSME TU ZATRACENOU CELU!!! (Konec audio záznamu)

Journal Entry #3 (1.7., 1949)

Můj Bože, dnešek byl velkým dnem!! Subjekty se výrazně zlepšily v základních dovednostech, dokonce už i mluvily jako normální dospělí lidé. Naučili se rozpoznávat jednoduché tvary a písmena, ale někteří ze subjektů se stali pěkně divokými, takže jsme ty zatracené věci museli odstřelit. Většina subjektů je ovšem v pořádku.

Journal Entry #4 (6.7., 1949)

Tohle je smutný den... Jeden z našich zaměstnanců byl nalezen mrtev v jeho domě spolu s jeho ženou a třemi dětmi. Byl nalezen s jeho vlastním loveckým nožem zařaženým v hrudi, zatímco jeho žena a děti měli na hrudích hluboké šrámy a drápance. Zvláštní je, že zemřel ve stejný den, co se udál incident v laboratoři. Když jsme pracovali na subjektu, vypadl proud a ozýval se hlasitý křik. Znělo to jako křik jednoho ze subjektů. Z ničeho nic na mě subjekt skočil a snažil se mi vyrvat oči, ale strážník jej střelil do hlavy, všechny ostatní subjekty byly zděšeny. Poté jsem se uklidnil a podíval se na jeho tělo. Tvář vypadala zdeformovaně a při předním pohledu se zdálo, že nemá oči, ovšem měl je na druhé straně jeho hlavy. Také to vypadalo, že má celé tělo od krve, ale ta krev nebyla jeho. Příště napíšu pokračování záznamu, zatím sbohem.

Journal Entry #5 (17.6., 1949)

Subjekty nyní vykazují známky vysoké inteligence, dokonce vyrobily jejich vlastní zbraně, což byl nůž, dynamit a kopí. Poté, co jsme zjistili, že se testovaní ozbrojili, jsme jim zbraně zabavili a zničili je. Také jsem si později všiml, že se subjekty sice staly více inteligentními, ale o to více útočními, násilnými a divokými. Dokonce začaly měnit výrazy obličeje. Jeden ze zaměstnanců šel k cele subjektu #5 a snažil se jej zastřelit, ale tvor (ano, nazývám je tvory) na něj skočil, rozerval mu hlavu na kusy a krmil se na jeho mozku, dokud nebyl kompletně sežrán! Popravdě... Lituji, že jsem začínal s tímto projektem...

Journal Entry #6 (24.10., 1949)

TI PITOMÍ PARCHANTI ZE SKUMAVKY UKRADLI MŮJ VÝZKUM!!! Právě jsem se vrátil domů a zjistil, že můj dům byl vykraden. Nebylo sebráno nic důležitého kromě výzkumu a loveckých nožů. Na druhý den jsem přišel do laboratoře a zjistil, že většina zaměstnanců měla obavy a strach. Poté jsem jim řekl, že téměř všechny subjekty nebyly v jejich celách. Také jsem jim řekl, že subjekty ukradly můj výzkum. Výzkum byl o tom, jak replikovat ty zatracené věci, protože všichni muži byli neplodní a neschopni reprodukce. Kontaktovali jsme sovětskou armádu s prosbou, aby ty kreatury hledali. Můj Bože...

Journal Entry #7 (31.10., 1949)

Všichni vojáci, kteří byli povoláni, zmizeli! Moji zamětnanci jsou všichni do jednoho silně paranoidní a nechtějí chodit do práce! Rozhodl jsem, že dlouho nebudu psát další zápis. Potřebuji jen zbraně a jsem připraven!

Journal Entry #8 (??? ???, 1951)

Už jste na nás zapoměl, Sergei? Už jste zapomněl, že jsme démoni skrytí v těle z masa a kostí? Nikdy nám nemůžeš utéct, Sergei! Víme, kde jsi. Vidíme tě každým dnem i nocí. Musíš se před námi schovávat? UŽ JSI MINULOST!!! JDĚTE DO PRDELE, JDĚTE DO PRDELE I S TĚMI VAŠEMI VÝZKUMNÍKY!!! Všichni jste zbabělci. My jsme vlci a vy jste jehňata... Převezmeme po vás celou tuto oblast. Nic nás nemůže zastavit...

Journal Entry #9 (20.5., 1956)

Ježiši!!! Podíval jsem se do mého deníku a všiml si záznamu z roku 1951. Jdou po mně, ale z nějakého důvodu mě nezabijí, vím, že jen chtějí, abych se zbláznil, ale já se nezblázním!! Všichni zaměstnanci, kteří tu pracovali, byli nalezeni mrtví s bodnými ranami na hlavě nebo na hrudi. Dobrý Bože, pomož nám!!!

Journal Entry #10 (17.4., 1960)

Myslím, že tohle je konec. Tvorové mě nezabijí, ale vím, že zemřu stářím, nebo budu zavražděn. Ale alespoň budu volný. Zde jsou některá pravidla, jak se zachovat, pokud uvidíte jednoho z nich:

1. Pokud uvidíte monstrum, ale ono si vás nevšimne, utečte do auta nebo do obydlené oblasti.

2. Pokud tě uvidí z velké vzdálenosti, pomalu půjde směrem k tobě. V takovém případě udělejte to samé, co při prvním kroku.

3. V případě, že vás uvidí z takové vzdálenosti, kdy je schopen po vás skočit, vezměte nejbližší tyč, trubku, nebo já nevím! Prostě něco popadněte a utíkejte! Začne vás to pronásledovat a chytat, ale pokud na vás skočí, bojujte!!

4. Pokud nemáte poblíž žádné zbraně a je to velmi blízko vás, prostě přijměte svůj osud. Modlete se k Bohu, Allahovi, Buddhovi nebo ke komukoli a nechejte tu věc, aby vás zabila, protože již není úniku...Sergei zemřel o tři dny později...Original: The Monster Who Watch Us - Creepypasta Wikia
Categories: Science Pasta, Diary/Journal, Demon/ Devil 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | Web | 23. května 2016 v 16:55 | Reagovat

Jujujujujujuj!
I love these experiments! A well... Mi by pomohl jen ten poslední krok.(Sh: Však ty v nic nevěříš) Věřím v lidský rozum! (Sh:... Se nikdy nikomu nedovoláš) No ale super překlad jako vždyyyy! Experimeeeeeeeents!

2 Nightmare Nightmare | 23. května 2016 v 17:00 | Reagovat

[1]: Asi jsem nezmínila, že je pokračování, že? XD
A je to vcelku zajímavé! OwO
Beast? Tebe zajímají CP experimenty? Hell, yes! Tak to jsem mooooooc ráda! OwO Mám jich pár v záloze alá v rozepsaných článcích :D

3 Two faced Angel Two faced Angel | E-mail | Web | 23. května 2016 v 18:58 | Reagovat

To je boží! Experimentové pasty si taky dycky ráda přečtu. Jsou takové...já nevím...osvěžující. A úžasný překlad, jak vždy!

4 Ticci Jirka Ticci Jirka | 23. května 2016 v 19:17 | Reagovat

HONEM!
POKRAČOVÁNÍ!!!
Please calm down....
Tyto creepypasty mám nejraději. :33
Nechtěl byyych být ten výzkumník :D

5 creepypasters creepypasters | 23. května 2016 v 22:14 | Reagovat

Kvalitní CP to rozhodně.Není co bych vytkla.

6 Nightmare Nightmare | 24. května 2016 v 8:43 | Reagovat

[3]: Juj, to jsem moc ráda :3
Pokud máš ráda experiments, tak jich ještě mám pár v zásobě :D

[4]: Už se pracuje na dalším díle ;)

[5]: Owie, to jsem ráda :3
Snažila jsem se najít něco alespoň trochu kvalitního, když jsem předtím psala takové ty... No... Méně kvalitní CP :D

7 Jane The Killer / Kira The Killer Jane The Killer / Kira The Killer | E-mail | Web | 24. května 2016 v 20:33 | Reagovat

Moreeeeeeee

8 Nightmare Nightmare | 25. května 2016 v 14:19 | Reagovat

[7]: Už jsem to napsala ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama