Fluttershy's Rage

15. května 2016 v 20:30 | Nightmare |  Ponypasta
Konečně jsem dopsala slíbenou, brutální a možná i očekávanou Ponypastu.
Popravdě... Nečekala jsem to ._.
Ale co jsem vám chtěla říct... Série Breath nejspíše nebude, protože se z toho vyklubal takovej... Hooodně velkej zmatek. Momentáně se v tom totálně nevyznám, ale pokusím se vygooglit pokračování.
Prvně dopíšu Fluttershy's Rage + ostatní Ponypasty, a potom se uvidí ;)


Všichni v Ponyvillu vědí o Fluttershy, jaký je milující a pečující přítel, že je jedním z elementů harmonie a jak se stará a pomáhá zvířátkům, velkým i malým. Ale když přijdete do její chalupy a ona vám neodpoví, když zaklepete, nemyslete si, že je někde pryč, hledá zraněná zvířátka, nebo je někde se svými kamarády. To je právě to, co chce, aby jste si mysleli. Tento pravdivý příběh vám poví, co dělá, když neodpovídá na vaše klepání.

Byl to jasný a slunečný den v Ponyvillu a Fluttershy pomáhala najít ztracenému medvědovi zpáteční cestu do jeho jeskyně. Zabralo to několik hodin, ale její mise byla úspěšná a našla jeho jeskyni díky stopám po jeho ostrých drápech.

"Tady, našla jsem tvou jeskyni!" zakřičela Fluttershy, ačkoli to bylo sotva slyšitelné.


I přesto ji medvěd uslyšel a přišel za Fluttershy. Obejmul ji, jelikož byl velmi rád, že se bude moci vrátit zpět domů. Poté se s ním Fluttershy rozloučila a šla zpět domů. Když se dostala domů, samozřejmě si nemohla nepovšimnout, že jsou její dveře pootevřené. Začínala být naštvaná, protože nesnášela poníky, kteří šmejdili kolem jejího domu. Vešla dovnitř a uviděla Twilight, která tam jen tak stála. Její rozčilení rychle zmizelo a zeptala se:

"Mohu ti pomoci, Twilight?"

"Ano, chtěla jsem se tě jen zeptat, jestli nemáš nějakou radu, čím krmit Owliciouse."

"No, hádám, že-" její řeč byla přerušena křikem, který přicházel ze sklepa.

"Co to bylo?" zeptala se Twilight podezřele.

"Nic! Nic zajímavého.." zapírala Fluttershy, doufajíc, že Twilight bude ignorovat křik.

"Půjdu a ujistím se..." řekla Twilight.

S těmito slovy šla Twilight ke dveřím, které vedly do sklepa, a otevřela je. Šla dolů po schodech, a když byla v polovině cesty, uslyšela tiché popotahování a vzlyky, vedoucí z hlouby sklepa. Rozběhla se po schodech dolů, a když rozkopla ještě jedny dřevěné dveře, byla šokována tím, co viděla.

Fluttershyin mazlíček, zajíček Angel, pomocí malého skalpelu pomalu odřezával cutie mark klisny jménem Vinyl Scratch, která vypadala, že je polomrtvá, nebo je zdrogovaná.

"ŘÍká se tomu fetanyl, je 75krát silnější než morfium...", řekla Fluttershy, která se zjevila za Twilight, jako by jí četla myšlenky.

Tehdy si Twilight všimla, že má Vinyl na druhé zadní noze nalepenou náplast, která jí dopovala fetanylem. Fluttershy přikráčela vedle Twilight, která s hrůzou stála a pozorovala ten horor, když začal malý králíček odřezávat Vinyliny oční víčka. Krev stékala přímo na Vinyliny oční bulvy, pochopitelně, takže se její oči zdály být ještě více červenější, než kdy jindy.

Fluttershy to však pozorovala se vší pýchou, když její malý, chlupatý miláček pomalu a brutálně zabíjel klisnu. Jen tak postávala vedle zděšené Twilight a na tváři jí hrál maniacký úsměv, když se chystala na její krk přilepit fetanilovou náplast.

"Tohle se stane poníkům, kteří bez dovolení vejdou do mého sklepa...", řekla, když zírala na Twilight s očima žhnoucíma ďábelským úmyslem, a rychle nalepila náplast na její krk, což ji po krátké chvíli přinutilo omdlet a spadnout na zem. "Teď pocítíš bolest, kterou si právě prochází Vinyl."

Zvedla Twilight ze země a připoutala ji k ocelové tyči, která stála ve středu místnosti.

O dvě hodiny později Twilight přišla zpět ke svému vědomí. Chvíli jí trvalo, než si uvědomila, kde je, a když uviděla Vinylino na kusy roztrhané a vykuchané tělo, přesně věděla, kde je a co se děje. Pohled na masakr přiměl její žaludek k vyvrhnutí jeho obsahu.

"Aaaah, super! Jsi vzhůru!", řekla Fluttershy, která seděla mimo Twilightino zorné pole. Vstala, zvedla skalpel a přešla k Twilight. Přejela po její fialové tvári tupou stranou skalpelu, zamyslela se a tím se jí podařilo ještě více přinutit Twilight k panice.

"C-co se mnou chceš dělat?", zeptala se hlasem roztřeseným kvůli tomu, co před chvílí viděla a díky myšlenkám, které ji napadaly, co všechno by jí mohla Fluttershy udělat.

"Zabít tě co nejpomaleji a nejbolestivěji, jak jen to půjde. To je to, co s tebou chci dělat...", řekla Fluttershy se smíchem při pomyšlení, jaké by to bylo ji řezat na kusy. Převrátila skalpel na ostrou stranu a začala stahovat Twilightinu kůži z její tváře. Ušitrhající křik byl pro Fluttershy jako rajská hudba a po několika minutách, co stahovala její kůži z tváře, konečně uviděla řezem, který skalpel zanechal na její tváři, její bílé zuby. Hned poté, co je uviděla, pracovala na jejich vytrhávání. Pomocí skalpelu odřezávala kusy dásně jako nějaký kus žvýkačky.

"Máš opravdu nádherné zuby, Twilight. Jdou opravdu těžce vyrvat!", řekla poblázněným hlasem.

Přestala hned poté, co vytrhla šestý zub. Začala Twilight řezat do achillovi šlachy, což způsobilo, že krev začala rychle vytékat, stekla na zem a vytvořila tak velkou kaluž krve.


"AAHHHHHHHHHHHHH!", zařvala a cítila každý pulz bolesti, který vznikal díky Fluttershy.

"ZAVŘI HUBU!!!", zařvala Fluttershy a rychlým seknutím uřízla klisně rty.

"Vidíš, teď ti budu muset sešívat hubu. Vím, že bych mohla jednoduše použít izolepu, ale více se mi líbí šití. A neřekla jsem snad, že to bude pomalé a bolestivé, jak jen to bude možné?", řekla Fluttershy, předstírající otrávený tón. Šla si pro jehlu a niť ke stolu, který stál na vedlejší straně suterénu.

Šla zpět k Twilight a navlékla niť na jehlu. Přiložila jehlu tam, kde měly být její rty, a sešila zbytek rtů, který Twilight ještě měla. Prvně se bránila, ale poté kvůli ztrátě krve povolila a jehla jí projela tkání.

Když skončila, podívala se na její vlastnoruční práci.

"No, myslím, že jsem odvedla dobrou práci, když vidím, že stále trochu ztrácím pevné sevření." řekla, zvedla skalpel a pokračovala ve své práci na achillově šlaše. Poté, co ji přeřezala, se přesunula k rohu a začala jej utínat. Když byla v polovině řezu, přestala, popadla roh a zatáhla za něj, což způsobilo podtlak a následné hlasité zapraskání. Po troše více vynaloženého úsilí a škubání se konečně ozvalo poslední, pro Fluttershy uspokojivé, "SNAP!"

Použila Twilightin vlastní roh k brutálnímu useknutí jejích uší a ujišťovala se, že Twilight cítí každý řez a seknutí.

"Dostala jsem z toho všeho řezání a sekání hlad. Je to jistě tvrdá práce, zajisté budeš souhlasit, že ano, Twilight? Hahahahaha...", řekla, když vešla do kuchyně, aby upekla nějaké muffiny.

O třicet minut později se vrátila dolů. A i s návštěvníkem...

"Podívej, kdo tě přišel navštívit, Twilight!", řekla s radostí v hlase. Na Fluttershyiných zádech seděl Owlicious.

*Oh bože, ne, prosím, ať to není pravda. To nemůže být pravda. Prosím...*, pomyslela si Twilight. Ale naneštěstí tu Owlicious opravdu byl a nevypadal, že by byl nějak nucen sem přijít.

"Oh, ano, vidím tvůj výraz v obličeji... Ne, nebyl nijak nucen, chtěl sem sám od sebe a chtěl se dívat, jak zemřeš.", řekla Fluttershy s hrozivým výrazem ve tváři.

Posadila Owliciouse na lavici, vzala skalpel a přešla k Twilight, která se strachy celá třásla. Přiložila skalpel k niti, kterou dříve sešila její ústa, a plynulým seknutím chirurgického nástroje jej přetrhla. Než mohla Twilight vykřiknout, Fluttershy se zmocnila jejího jazyku a rozsekala jej, což způsobilo rychlé plnění úst krví. Naklonila její hlavu dopředu, aby si byla jistá, že se Twilight neutopí ve své vlastní krvi dříve, než s ní bude hotová. Poté Fluttershy vzala její uřezaný jazyk a donutila Twilight, aby jej spolkla.

"Začínám se nudit. Sbohem navždy, Twilight.", a s tím pozvedla skalpel a vší silou jej zarazila do čela nebohé klisny. Efektivně tak ukončila její život.

Vzala si zpět svůj skalpel a vytáhla lovecký nůž. Vrazila jej do Twilightiného trupu a táhla ho směrem k sobě. To způsobilo, že vznikl obrovský řez, všechny vnitřnosti vypadaly všude možně na podlahu před Fluttershy a ještě stále horká krev se rozstříkla do všech možných směrů. Fluttershy sáhla dovnitř trupu a popadla srdce. Vytrhla jej tak silně, jak jen to šlo, a rozřízla jej, takže z něj volně vytékala krev. Upustila srdce a začala rozřezávat ostatní životně důležité orgány.

"Tohle bych měla dělat mnohem častěji!", radovala se Fluttershy, která se pustila do trhání plic.

Poté, co vytrhla plíce, zastavila pitvání. Svázala tělo, zvedla jej a odhodila tam, kde leželo tělo Vinyl Scratch.

"Teď, když je mrtvá, koho zabiju jako dalšího? Mmmm... Oh, ano! Kde je Pinkie Pie?"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Two faced Angel Two faced Angel | E-mail | Web | 17. května 2016 v 15:01 | Reagovat

Tak tomu se říká drsná ponypasta. Dobrý překlad. Po tomhle určitě alespoň tak týden nebudu vidět Fluttershy jako roztomilou a plachou.

2 Nightmare Nightmare | 18. května 2016 v 14:08 | Reagovat

[1]: Taky jsem si říkala. Myslím, že až tak milá, plachá a nevinná nebude :D

3 STIAK STIAK | E-mail | Web | 18. května 2016 v 14:25 | Reagovat

VINYL NE, MOJE VINYL *_* Y-Y

XD

Vole Poníku, ty v těch ponypastách jedeš XD (nebude ti vadit přezdívka Poník, že ne? Cx)

Jinak wonderful překlad ccccc':

4 Nightmare Nightmare | 18. května 2016 v 16:13 | Reagovat

[3]: No neuvěříš mi to, ale když jsem byla u části, kdy králíček zabíjel Vinyl, myslela jsem na tebe a přemýšlela jsem, jaká bude tvoje reakce XD

Omgggg! Poníííík! OwO
Jistě, že mi to nebude vadit :3
Už mám přezdívku Modrej Pegas, takže mi to nijak žíly netrhá :D

5 Jane The Killer / Kira The Killer Jane The Killer / Kira The Killer | E-mail | Web | 19. května 2016 v 15:51 | Reagovat

OH MY FUCKING GOSH!
Tohle je drsný. x'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama