Muffins 2: Derpy's First Project

18. dubna 2016 v 17:48 | Nightmare |  Ponypasta
Derpy se mírně chvěla, když se pokoušela očistit skalpel ve špinavém dřezu. Byla ve sklepě pod Sugarcube Corner a byla velmi nervózní, jelikož čekala, až se její host probere. Její kopyta se třásla a náhodně přiměla skalpel k pohybu.

"Ooh," řekla nervózně.

"Oooooh," znovu ho zvedla a pak třepetala k jakémusi operačnímu křeslu. Když Derpy položila skalpel na malý kovový stůl, pony v křesle se začal probouzet a dělat menší rozruch. Měla malinově zbarvenou hřívu a ocas, její kůže byla opravdu hodně bledě žlutá až bílá a její cutie mark byla jediné růže.Derpy ji pozorovala a kousala se do rtu.
"Co..." řekla Roseluck, její oči viděly rozostřeně. Jakmile pořádně otevřela oči, rychle se rozhlédla. "Kd... Kde to jsem?" Derpy udělala krok k ní.

"Ahoj!" Řekla s plachým úsměvem, její hlásek se třásl. "Moje... Moje jméno je.... Jmenuji se Derpy a pomůžeš mi.... Pomůžeš..." Svraštila čelo a vytáhla kartičku z podkřídla, četla ji nahlas. "Pomůžeš mi.... udělat.... Muff... iny..." Zalapala po dechu s širokým úsměvem. "Muffiny!" Upustila kartu, tančila na místě a pak se stala opět trochu plachou.

"Muffiny?" řekla Roseluck a pokusila se dostat ze židle. Uvědomila si, že je spoutána. "H-hej! Proč jsem připoutaná k té židli?!"

"No, Pinkie Pie říká, že je třeba tě svázat, jinak by jsi utekla a já bych neměla muffiny. Mám opravdu ráda muffiny." Derpy se podívala na všechny její nástroje a začala s nimi pracovat.

"Pinkie Pie a Apple Bloom rády dělají cupcakes, ale já raději muffiny."

"Proč mě potřebuješ k výrobě muffinů?" Zeptala se plaše.

"Pinkie Pie mi řekla, abych si vybrala nějaké číslo ze sklenice a já si vylosovala to tvé," vysvětlovala jí Derpy a její třesoucí se kopyto upustilo znovu nůž k zemi. "Oooops! Ale ne!"

"Derpy, co máš na mysli tím číslem? Já to stále nechápu!"

"Máš v sobě speciální přísadu, kterou potřebuji," Odpověděla Derpy zvedající nůž ze země. "Jsi můj první pony, takže jsem trochu nervózní. Prosím, nezlob se na mně, pokud to pokazím." Roseluck začala řvát o pomoc, ale žádný pony jí nepomohl. "Oh, nekřič! Znérvózňuje mně to ještě více!"

"Víš vůbec, co děláš, ty zpomalenej retarde?!" Vykřikla Roseluck, Derpy s sebou trhla se slzami v očích.

"Chystám se s tím začít," řekla tiše a zvedla skalpel. Roseluck bojovala, ale její snaha byla k ničemu, když jí Derpy vyřezávala chaotický kruh kolem jejího cutie marku. Roseluck ječela a začínala vzlykat. Derpy zakňučela, její kopyto sebou škublo a omylem prořízla cutie mark.

"Pinkie Pie!!" naříkala a rozplakala se stejně jako Roseluck. Posadila se, zakryla si oči, popotahovala a stočila její křídla kolem sebe. Pinkie to vzala tryskem dolů po schodech s obavami v očích.

"Derpy!" Vykřikla, běžela k ní a skrčila se. Derpyny žluté oči se snažily soustředit na Pinkie, když plavaly v slzách.

"Derpy, co se stalo?"

"Já..." vydechla Derpy a vzlykala.

"J... Já... To... U-udělala špatně! Zpackala j-jsem to..." Pinkie Pie se otočila a uviděla rozřízlý cutie mark. Usmála se, otočila se k Derpy a pohladila ji po hřívě.

"To je v pořádku, Derpy!" Řekla jemně. "Je to poprvé, co tohle děláš! Nikdo není dokonalý!"

"A-ale J-j-já to ch-chtěla udělat p-perfektně h-hned na-napoprvé a ú-úplně s-sama." Kvílela Derpy.

"Dnes ti ještě pomůžu a příště dostaneš další šanci," řekla Pinkie konešivě. "Je to v pořádku?" Derpy si otřela slzy, přikývla a trochu se pousmála.

"Pinkie Pie!" Vykřikla Roseluck. "Co to děláš?! Proč ji učíš takové věci?! Neví, co je dobré a co zlé, je příliš hloupá na to, aby to rozeznala! Neví, co dělá!" Pinkin výraz se stal vzpurným a náhle vytrhla celý roztržený Roseluckin cutie mark svýma zubama. Roseluck zaječela v šílené agónii, dívala se na její krvácející bok.

"Neopovažuj se říkat Derpy, že je hloupá!" Zařvala. "Ona není hloupá! Ty jsi hloupá!"

"Pinkie, ona také řekla, že jsem... 'Retard'," řekla Derpy se zlostným trucem. Pinkie zalapala po dechu a vší silou praštila pravým kopytem Roseluck do tváře, aby jí udělala modřinu.

"Jak se opovažuješ!!!" zařvala jejím vysokým hlasem. Běžela ke schodišti a zařvala, "Apple Bloom! Apple Bloom!" Dveře se otevřely a malá kobylka vklusala dovnitř.

"Co se děje? Co se stalo?" zeptala se naléhavým tónem. Pinkin vražedný pohled se přesunul na Roseluck. Vedle ní byla Derpy s uslzenýma očima, vypadala nervózně, nejista, jestli by si měla stoupnout.

"Roseluck řekla Derpy, že je retard," řekla Pinkie Pie kyselým hlasem. Apple Bloom zaťala zuby, když se připlížila ke spoutanému ponymu. "To nebylo moc hezké...," řekla.

"Apple Bloom?!" zaječela. "Ty v tom jedeš taky?!"

"Samozřejmě, že ano!" řekla Apple Bloom šťastně. "Přeci nějak musím získat cutie mark!" Roseluck začala plakat a Apple Bloom se podívala na nástroje. "Musím ti zatleskat, že se ti podařilo ublížit naší sladké Derpy." Vzala si malou sekyrku, připravena ji použít a---

"Počkejte!" vykřikla Derpy a všechny tři se na ni podívaly. Derpy vstala, pomalu přešla k Apple Bloom a vzala si od ní sekeru. Otočila se k Roseluck. "Chystám se to udělat na vlastní pěst, jak jsem už řekla."

"D-Derpy!" vzlykala Roseluck, když Pinkie Pie a Apple Bloom jásaly. "Prosím, nevíš, co děláš!"

"Vím, co dělám!" vykřikla Derpy. "Možná nechápu tak dobře, jako ostatní, nemluvím tak dobře, jako ostatní, ale vím, že tě teď nařežu na kusy a udělám z nich muffiny!" Ušklíbla se a přihmouřila své rozjeté oči. "Neříkala jsem ti, že mám ráda muffiny?"

"Zabiješ mě!" zakřičela v pláči a násilně sebou mlátila.

"Yup," řekla Derpy, otočila sekeru a usekla jí levou paži. Roseluck křičela a vzlykala ještě více, když se Apple Bloom rozběhla pro kyblík na krev. "Nejsem hloupá!" Derpy se znovu rozmáchla a usekla jí pravé ucho. "Nejsem retard!" Odhodila sekeru na zem, ztěžka dýchala a znovu popadla skalpel. Rozeběhla se k Roseluck z druhého boku, kde měla druhý cutie mark a podařilo se jí vyřezat poměrně čistý kruh kolem růže. Roseluck ztěžka oddechovala, stále vzlykala, ale její hlas už chraptil od křiku.

"Výborně, Derpy!" Jásala Pinkie. "To byl perfektní řez kolem cutie marku!!" Derpy se usmála a přikývla.

"Díky, Pinkie! Jsem ráda, že to dělám dobře! Už nikdy nebudu nervní!" Trochu si zatančila, její kopyta klapala na betonové podlaze. Pak náhle zasekla skalpel do Roseluckiné hrudi a udělala hluboký řez. Začalo to hodně krvácet. Derpy zalapala po dechu a zakryla si ústa. "Oh, promiň! Jsem tak nešikovná! Dovol mi to spravit!" Vzala jehlu s nití a začala velmi hrubě zašívat ránu. Roseluck sebou trhla, zoufale zavrtěla hlavou sem a tam. "Ooooops! Jsem nemotorná! Zpackala jsem to." Derpy se dala znovu do řezání a přeřezala tak všechny stehy, poté začala znovu zašívat ránu. "Jejda!" Tento postup zopakovala ještě několikrát, než to vzdala a zabodla jehlu přímo do rány. "Já prostě nevím, co se pokazilo!"

"Hej, Derpy," řekla Apple Bloom. "Mám pro tebe něco speciálního!" Zvedla velké kleště a podala je Derpy.

"Co bych měla udělat?" Zeptala se Derpy.

"Cokoli budeš chtít!" řekla Pinkie radostně a poskočila si. Derpyn zlý úšklebek se vrátil na její tvář a donutila Roseluck, aby otevřela ústa. "Chci se hrát na zubaře!" Začala kleštěmi trhat jeden zub po druhém. Zuby dopadaly na zem s jemným "tink!". Jakmile byla Derpy uspokojena, upustila kleště a začala záhet zuby po Roseluck jak nejsilněji to dovedla. Zanechávaly na jejím těle rány a modřiny.

"Derpy..." řekla tiše Roseluck. "Prosím..." Derpy zatáhla za páku a operační křeslo se svisle postavilo. Pak se otočila zadkem k Roseluck a začala do ní opakovaně kopat. Její silné výkopy zadních nohou způsobily trhliny na Roseluckiném zesláblém těle, oddělení žeber od sebe a začaly se jí tvořit velké modřiny.

"Opatrně, Derpy," řekla Pinkie. "Nechceme příliš poškodit její orgány!"

"Okie dokie lokie!" řekla Derpy a začala kopat Roseluck do nohou, drtila je v několika různých místech. Pinkie se chichotala a pak se otočila ka Apple Bloom.

"Jsem na ni tak pyšná!" řekla vzrušeně. "Je to jako mít vlastní sestřičku!"

"Určitě jsi ji to naučila správně, Pinkie Pie!" řekla Apple Bloom s úsměvem. Konečně ji Derpy přestala kopat a Roseluckiny nohy připomínaly podivně ztvarované, krvavé pahýly. Stále plakala, ale už ani neprosila o pomoc nebo nekřičela. Byla na to příliš slabá.

"Pinkie, měla bych už skončit?" zeptala se Derpy.

"Pokud máš pocit, že jsi si užila dost legrace!" Odpověděla Pinkie. Derpy se krátce zatřepotala štěstím a pak se zase podívala na skalpel. Vyřezala dvě horizontální čáry do jejího trupu, jednu pod žebry a druhou nad její pánve. Pak je spojila vertikálním řezem rovně středem.

"Nechceš ji prvně znecitlivit?" zeptala se Apple Bloom.

"Ne," řekla Derpy, otevírajíc Roseluckino břicho. "Chci jí hodně ublížit. Řekla mi, že jsem pitomá."

"Pomsta!" zpívala Pinkie. "Je nejlepší naservírovaná v muffinech!" Apple Bloom přistoupila s kbelíkem na orgány k Derpy a držela jej, když začala tahat ven orgány.

"Vrátíme se k příběhu živých Jater a jejich přátel," řekla Derpy a začala tahat ven játra. "Zlý močový Měchýř a smutný Žaludek tvořili nový plán, aby byla Játra velmi smutná." Vytáhla močový měchýř a žaludek.

"Chtějí, aby si smějící se Plíce myslely, že živá Játra ukradla jejich oblíbené šaty! To donutilo Plíce se nesmát a Játra jim stále říkala, že to neudělala! Hravá Slinivka zná Játra a ví, že by nic takového nikdy neudělala. Snaží se dokázat, že jsou nevinná. Přišla dokonce i Ledvina, aby řekla zlému Měchýři a smutnému žaludku, že udělali špatnou věc a ostatní orgány by měly znát pravdu. Užitečné Srdce také přišlo, aby byli všichni zase šťastní a učilo je o přátelství a poctivosti..." Derpy vyrvala zbývající orgány včetně srdce, které hodila do kbelíku.

Když odsekla Roseluckinu hlavu, vesele se usmála. "Konec!"

"Myslím, že máme vše, co potřebujeme!" řekla Apple Bloom držící kbelík.

"Ne, ještě stále potřebujeme stáhnout tělo z kůže, vykostit jej a získat zbytek masa," švitořila Pinkie.

"Oh, ano!" řekla Apple Bloom.

"Udělala jsem to dobře, Pinkie?" zeptala se Derpy nervózně, sklopila hlavu k zemi a dala uši dozadu. Pinkie ji pořádně objala a přitulila se k ní.

"Udělala jsi to fantasticky!" zachichotala se. "Právě jsi se stala mou novou malou sestřičkou! Miluju tě, Derpy!"

"Yaaaaay! Mám sestru!" řekla Derpy šťastně, když překonala závrať z nadšení.

"Ale teď k práci," řekla Pinkie zvedající nůž. "Musíme udělat ty muffiny!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 That girl behind you That girl behind you | 18. dubna 2016 v 18:15 | Reagovat

Tohle je boží :3

2 Nana Nana | Web | 18. dubna 2016 v 21:00 | Reagovat

I love it~ x33
Night! Ty prekladateľská mašina! :D Je to úúúplne awesome!! c:
A btw, začínam milovať poníkov. :3 Čo mi pripomína, vedela si, že Liu bol brony? 0.0 Už viem, z akého dôvodu! :D
Rozhodne sa teším na ďalšiu časť, moc pekné :33

3 creepypasters creepypasters | 18. dubna 2016 v 21:05 | Reagovat

JA CU TAKY MÍT SESTŘIČKU PINKIE!Hmm...že by mě Pinkie vzala?

4 Nightmare Nightmare | 19. dubna 2016 v 14:25 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbí! :3

[2]: Hah... Nemyslím si, že jsem nějak moc aktivní, spíše líná jak prase :D
Ya' know me...
Ano, věděla jsem, že byl Liu brony, já jsem brony taky, ale jen díky Ponypastám a taky trochu MLP *Blush* c:

[3]: Taky jsem nad tím uvažovala! :D
Nějak jsem si Pinkie oblíbila. Mane Six are the best! OwO

5 STIAK STIAK | E-mail | Web | 1. května 2016 v 21:29 | Reagovat

TO JE TAK ÚŽASNÝ OMFZ
NA TO MUSÍM NĚCO NAKRESLIT X3

Ne, fakt, já nevím, ale je to dokonalý *w*

6 Nightmare Nightmare | 2. května 2016 v 14:05 | Reagovat

[5]: Well, taky jsem si říkala, že budu kreslit, ale jako vždy jsem se na to vykašlala. To je mi podobné -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama